: Jo vairāk es redzu citas valstis, jo vairāk mīlu savējo.

phone-icon(+371) 65424199, (+371) 26815359

Visi maršruti

Latgale Lieldienu krāsās

Dienas 1 день
Datums 2019-04-13
Valsts: Latvija
Mēnesis: Aprīlis Rādīt visus šajā mēnesī
Cena: 20,00 €

Pieteikties braucienam

Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Ievadīt kodu:
  Atjaunot Неверный ввод
SIA GERTRUDA ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar grupas saraksta sastādīšanu, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams. Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot uzņemošo pusi, ja tas būtu nepieciešams šeit noteiktās datu apstrādes nolūkiem, vai ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti. Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

Nīdermuiža, zemnieku saimniecība “Juri”, Aglona, Višķi

13.04.

Programma:

9:00 – izbraukšana no Daugavpils.

 

Nīdermuižas Romas katoļu baznīca.

Baznīca ir uzcelta 1899-1901. gados. Bet vēl 18. gadsimta pirmajā pusē tajā vietā atradās koka baznīca. Jaunajā baznīcā atrodas daudzi priekšmeti, kas ir bijuši vecajā baznīcā. Baznīcā ir ļoti skaists kokgriezumiem bagātīgi rotāts lielais altāris un orgāns , kas ir valsts nozīmes mākslas piemineklis.

Blakus baznīcai atrodas parks, kurā ir “Kreļļu dārzs”. Tajā ir taka ar 12, tā saucamajām “stacijām”. katra pietura ir veltīta kādam Jēzus Kristus dzīves notikumam. Tās ir rotātas ar speciālām plāksnītēm un dažādiem kristiešu simboliem.

Zemnieku saimniecība "Juri"

Mantotā dzimtas saimniecībā (dzīvojamā koka ēka ar dekoratīvām apmalēm un logu slēģiem) saimnieki no pašu audzētu govju piena gatavo sieru pēc vecām un mūsdienu receptēm. Apmeklētāji var degustēt sieru, pienu, rūgušpienu, paniņas un citus piena produktus, vērot to tapšanas procesu, kā arī līdzdarboties. Mājdzīvnieku apskate.

 

Aglona

Aglonas bazilika- Latvijas katolicisma centrs un pasaules nozīmes svētvieta. Baznīcā tiek glabāta plaša gleznu, skulptūru un mākslas darbu kolekcija, tai skaitā arī 17. gs. svētbilde “Aglonas Brīnumdaroša Dievmāte.”

 

Karaļa kalns

 

Netālu no Aglonas bazilikas, Aglonas ezera krastā atrodas Karaļa kalns. Tas nav parasts kalns. Dabas skaistums te savienojas ar cilvēka rokām radītu skaistumu. 2006. gadā Ēriks Delpers, kokgriezējs sāka kalnā uzstādīt koka skulptūras, kuras viņš pats darināja no ozola. Karaļa kalns. Vislielākai skulptūrai- Kristus-tika izmantots 600 gadus vecs ozols, ar apkārtmēru 4,5 m un 14 m augstumā. Šī ir tā vieta, kur cilvēk rod mieru.

 

Višķi

 

Višķu Svētā Jāņa Kristītāja Romas katoļu baznīca tikusi uzcelta 1908-1925 gados. Tas ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, kā arī viena no nedaudzām baznīcām, kas būvēta no šķeltiem akmeņiem un ir viena torņa bazilikāņu krusta baznīcu tipa dievnams. Tik skaisti un neparasti- baznīca līdzīga pilij.

Aptuveni 18:00 atgriešanās Daugavpilī.

Cena: 20€ / 19€ (seniori, skolēni)

Cenā iekļauts:

 • Maršruta izstrāde un organizēšana
 • Transporta pakalpojumi;
 • Gida-grupas vadītāja pakalpojumi

 

Papildizmaksas:

 • Nīdermuižas baznīca – 1,00
 • Z/S “Juri” – 3,50
 • Aglonas bazilika, Karaļkalns, Višķu baznīca – ziedojumi

Cenas par ieejas biļetēm var mainīties.

 

Rezervēšanas un apmaksas standartnoteikumi:

 • Rezervēt vietu braucienam var:
  • piezvanot pa tālr. 65424199, 26815359,
  • aizpildot pieteikumu mājaslapā www.gertruda.lv,
  • nosūtot pieteikumu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • personīgi ierodoties firmas birojā Viestura ielā 66, Daugavpilī.
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 5 eiro apmērā no brauciena maksas.
 • Pilna samaksa notiek ne vēlāk kā 10 dienas līdz braucienam.